Op deze pagina zijn zoveel mogelijk links verzameld welke interesant en handig zijn voor de 1:87 RC modelbouw.

 

Websites    
Stephan Knoke http://www.stephanknoke.de Interesante duitse website over het bouwen van modules en ombouwen van 1:87 voertuigen
Der Theoretiket https://www.der-theoretiker.de/  
Sven Löffler Modellbau https://sloeffler.wixsite.com/slmodellbau  
RC-Minimodell https://www.rc-minimodell.de/  
Deltang http://www.deltang.co.uk/ All in one ontvanger/regelaars met lichtmodule voor DSM2 en DSMX,  oa verkrijgbaar via MCC Carparts (zie hieronder)
Harry Jacobsen https://www.mikromodell.eu  Duitse site met veel voorbeelden en tips
Wintermayr https://www.wintermayr.de/  Duitse site met voorbeelden en info
Kai's Garage http://www.kais-garage.de/  Duitse site met voorbeelden en bouwverslagen
Micro87 https://mikro87.jimdofree.com/  Duiste site met foto's en info
Mikro modellbau freunde http://www.mikromodellbaufreunde.de/  Duitste 1/87 rc vereniginng
Modelautos 1op87 https://www.modelautos1op87.nl Nederlandse site met enorme verzameling 1/87 voertuigen
     
Forums    
Micromodellbau Forum http://www.mikromodellbau-forum.de/ Duits forum over de bouw van modellen in kleine schalen <1:32
RC-Micro http://www.rc-micro.de  Duits forum over micro modelbouw
     
Shops    
MiniatuurA https://miniatuura.com/nl/ Nederlandse Shop
Mcc-Model Car Parts https://mcc-modelcarparts.com/ Nederlandse Shop
FVC Decals https://www.fvc-decals.nl Nederlandse Shop, diverse modellen, accessoires, decals en gereedschap,  geen technische onderdelen voor rc /fcs
Miniatuur Reklame https://www.miniatuurbouwer.nl Nederlandse Shop, Decals in de schalen 1:50 en 1:87 voor Trailes, containers en vrachtwagen combinaties
MiniatuurDecals https://www.miniatuurdecals.nl/ Nederlandse Shop, Decals voor trailers en trucks, 1:50 en 1:87
Decal-sheets https://www.decal-sheets.nl/ Nederlandse Shop, Decals in verschillende schalen
De Miniaturen Winkel https://www.deminiaturenwinkel.nl Nederlandse Shop, groot assortiment Herpa / Wiking / Rietse voertuigen
Hobby Scale Parts https://www.hobbyscaleparts.nl/ Nederlandse Shop, groot assortiment Herpa, Herpa Xtrashop en in eigen beheer geproduceerde accessoires
Model Autoos https://www.modelautoos.nl/nl/ Nederlandse Shop, enorm assortiment van verschillende merken, gesorteerd per schaal, land, merk tevens Herpa Extra shop
Toms Modelauto's https://www.toms.nl/1TO87 Nederlandse Shop, enorm assortiment Herpa, Herpa Extra, Wiking, Rietse, Artitec, Bush etc, veel gereedschap en verf
De P site https://www.depsite.eu/ Nederlandse Shop, vrijwel volledige assortiment Preiser figuren, voertuigen en accessoires
Modelspoorgigant https://www.modelspoorgigant.nl/ Nederlandse Shop, groot assortiment bouwkits, boment etc
Sven Löffler Modellbau https://www.mikromodelle.de/Onlineshop/de/ Duitse Shop
Premium Modellbau https://www.premium-modellbau.de/ Duitse Shop
TL Modellbau https://tl-modellbau.de/ Duitse shop, Decals in de schalen diverse schalen voor Auto's, Vrachtwagens, Treinen etc.
1 zu 87 Müller Modellbau https://1zu87mueller-siegen.de/ Duitse shop, Decals
DS Design https://www.ds-design.de/ Duitse shop, Modellen, Decals en 3d prints
Mikro Modellbau https://www.mikromodellbau.de/ Duitse shop
Mikro Antriebe https://shop.kkpmo.com/ Duitse Shop, voornamelijk aandrijvingen
Sol Expert Group https://www.sol-expert-group.de/ Duiste Shop, heeft vrijwel alles om een model te bouwen
Modell Autobahnen shop https://modellautobahnen.de/shop/ Duitse shop voornamelijk gericht op Faller Car System
MZR http://www.mzr-online.com/ Duitse site/shop gespecialiseerd in metalen onderdelen
MBK-Shop http://www.modellbaukirmes.de/ Duitse shop met groot assortiment Kermis en Circus trailers en woonwagens
Krause Modellbau Shop https://www.krause-modellbau.shop/ Duitse shop gespecialiseerd in Kermis
Kirmes Modellbau Ebenhoch https://www.kirmesmodellbau-ebenhoch.de/ Duitse shop gespecialiseerd in Kermis
DS AutoModelle https://www.dsautomodelle.de/ Duitse shop voor 1/87 Auto's, vrachwagens, bussen, gebouwen en modelspoor
Truckmo https://www.truckmo.com/nl/ Duitse(?) shop, gespecialiseerd in de schalen 1/87 en 1/50 voornamelijk vrachtwagen modellen
Bastel Dehs https://bastel-dehs.de/ Duitse shop, verschillende modelbouw materialen